Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Administrativní výpomoc - 6 hod/týdně

(referenční číslo: 8-19-203416/JD)

Pro prodejnu T-mobile, se sídlem v OC Centrál Most hledáme výpomoc na vyřizování reklamací - 6 hodin týdně
Nejlépe Po-St-Pá na 2 hodiny odpoledne.

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání nebo student posledního ročníku,
  • zkušenost v administrativě,
  • zkušenost s prací na prodejně vítána,
  • odolnost vůči stresu a příjené vystupování podmínkou.

Nabízíme:

Benefity:
Praxi na prodejně T-Mobile
flexibilní pracovní doba, vhodná pro studenty,
90Kč/h

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 90 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Administrativa
Typ nabídky: Částečný úvazek