Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní manažer - teplárenství

referenční číslo: 10008 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Chcete se realizovat na samostatné obchodní pozici v oblasti teplárenství? Rádi cestujete a baví Vás komunikovat?
Pak neváhejte a pošlete svůj životopis ještě dnes

Úspěšná společnost působící v oblasti teplárenství hledá kolegu na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER - TEPLÁRENSTVÍ

Náplň práce

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající klienty
  • odpovědnost za jednotlivé objednávky
  • zpracování cenových nabídek, kalkulace
  • hledání technických řešení
  • obchodní cesty v rámci ČR (případně i do zahraničí)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (strojírenství výhodou)
  • praxi v oblasti obchodu a projektovém řízení
  • přehled v oblasti teplárenství
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelské pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení (13. mzda)
  • závodní stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: ČR, kancelářské zázemí na Vysočině

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha