Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výroby hodonínsko

referenční číslo: 4293 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Jste komunikativní osobnost, která má praxi ve výrobní společnosti na vedoucí pozici? Hovoříte AJ a chtěli byste ho využívat v praxi. Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti, která si váží svých zaměstnanců. Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Mezinárodní společnost, působící v automobilovém průmyslu, hledá kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce

  • kompletní řízení výroby na daném úseku
  • dohled nad kvalitou odvedené práce, zajištění plnění cílů kvality
  • nastavení a optimalizace výrobních procesů, zodpovědnost za sklady
  • hlídání nákladů na daném úseku – aktivní spolupráce s úsekem plánování
  • motivace a koordinace svého týmu, pravidelný reporting v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • min. SŠ technického zaměření
  • praxe na vedoucích pozicích ve strojírenství min 2 roky (ideálně automotive)
  • středně pokročilá znalost AJ – častá komunikace *znalost principů štíhlé výroby, nástrojů kvality, ISO norem
  • schopnost projektového vedení, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • příspěvek na stravování, pružná pracovní doba
  • bonusy dle pracovních výsledků
  • možnost dalšího vzdělávání – odborného i jazykového
  • nástup říjen/listopad 2016

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha