Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Cayman Pharma s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti skladování

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11424040753 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Náplň práce: zodpovědnost za provoz skladu surovin v systému SVP, vedení malého kolektivu podřízených (2 zaměstnanci), příjem a výdej surovin dle požadavků výroby, evidence surovin, jejich značení a zajištění jejich vzorkování, provádění pravidelných inventur skladu
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, chemické zaměření výhodou, zkušenosti s vedením podřízených, zkušenosti s prací ve skladu podmínkou, znalost práce na PC, zkušenosti se systémem ABRA výhodou, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, řidičský průkaz sk B podmínkou, VZV + ADR výhodou, bezúhonnost podložena výpisem z rejstříku trestů, fyzická zdatnost - zdvihání těžkých břemen
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené,různé příspěvky na pojištění atd.
Místo výkonu práce: Práce 657, 277 11 Neratovice
Kontakt: pí. Kušová životopisy zasílejte e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail