Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonní operátor

referenční číslo: 608107A5 | aktuálnost: 14.09.2016

Median

Náplň práce

Přijmeme operátory do call centra. Náplní práce je telefonické dotazování - jedná se o výzkum veřejného mínění, tedy zjišťování názorů respondenta na různá témata. Náplní práce není aktivní telemarketing (nabízení zboží, služeb).
Nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu – ranní, odpolední, klouzavé směny, víkendové směny
- hodinovou mzdu 70-100Kč/hod a motivační bonusy
- zaškolení zdarma
- práci v příjemném kolektivu
- možnost dlouhodobé spolupráce
- při dlouhodobé bezproblémové spolupráci možnost práce z domova
- možnost profesního růstu

Požadujeme:
- mluvený projev bez vady řeči a přízvuku
- základní znalost práce na PC
- věk alespoň 16 let (akceptuje též věk 15 let, v případě, že osoba má dokončenou základní školu)
Práce je vhodná zejména pro studenty středních i vysokých škol, aktivní důchodce a maminky na mateřské dovolené. Forma spolupráce – Dohoda o provedení práce. Místo výkonu práce – Praha 9 Dolní Počernice.

Mzda: 70 Kč

Region: Praha

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Ekonomika, Energetika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Grafika, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Justice, právo, legislativa, Tvůrčí práce, kultura, umění, Management, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie, Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR, Reality, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Státní, veřejná správa, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Technika, elektrotechnika, Telekomunikace, Věda a výzkum, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Zemědělství, lesnictví, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda