Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Vězeňská služba České republiky

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11067500763 | aktuálnost: 5. 7. 2016

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, bezúhonnost, znalost práce na PC, administrativní zdatnost.

Nabízíme: obsazení volného pracovního místa v 11. platové třídě, mzdové rozpětí v závislosti na délce započitatelné praxe, možnost ubytování na ubytovně VS ČR ve Stráži p. R., možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, 25 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, kulturní a sportovní vyžití (posilovna, sauna), rodinnou a dětskou rekreaci v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR, lékařskou péči.

Vhodné pro absolventy.

Místo výkonu práce: Stráž pod Ralskem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 19 850 - 28 850 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail