Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

QANTO VINDICO s.r.o.

Účetní finanční a investiční

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10328460770 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Finanční účetní
Náplň práce:
" Kompletní zajištění zpracování účetní a daňové agendy společnosti v souladu s platnou legislativou.
" Zodpovědnost za archivaci všech dokumentů svěřené agendy.
" Příprava podkladů z účetního systému, základní analýzy na vyžádání manažera.
" Příprava daňových přiznání.
" Průběžná komunikace s účetními a daňovými poradci, finančním úřadem.
" Aktivní účast při kontrolách ze strany státních institucí.
" Účast na auditech.
Požadujeme:
· VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
· Praxi v oblasti finančního účetnictví a daňové problematiky.
· Velmi dobré znalosti účetních a daňových předpisů.
" Příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně
" Smysl pro zodpovědnost,diskrétnost, loajálnost, pečlivost a týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresové zátěži, komunikativnost
" Trestní bezúhonnost a případné reference

Nabízíme:
· Práci v české dynamicky se rozvíjející společnosti s dlouhodobou tradicí, ve které budete odpovídajícím způsobem oceněni za své pracovní nasazení, zkušenosti a schopnosti.
· Práci na hlavní pracovní poměr, odpovědnou a samostatnou práci.
" Možnost profesního rozvoje v prostředí prosperující firmy.
" Přátelsk&yacu te; a dynamický pracovní kolektiv
" Jazykové kurzy anglického nebo německého jazyka
" Firemní benefity - bonusy/prémie, mobilní telefon, slevy na produkty využívané firmou, příspěvek na stravování
" mzda 22.000 - 27.000,-Kč
" Nástup možný ihned.
Informace o pozici:
Společnost : Qanto Vindico s.r.o., Bubenská 943/8a, 170 00 Praha
Místo výkonu práce : administrativní centrum společnosti Svitavy
Typ pracovního poměru : práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru : perspektivně doba neurčitá
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, nástupní mzda dle praxe a zkušeností
Váš strukturovaný životopis a motivační dopis v českém jazyce, prosím, zasílejte v elektronické podobě na adresu personalista@qanto.cz.
Informace o průběhu a výsledku výběrového řízení obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k osobním pohovorům. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Váš zájem.

Informace: www.qanto.cz - kariéra
Kontaktní osoba: Ing.Lenka Rozlívková (rozlivkova.lenka@qanto.cz)
mobil: 603 800 245
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha