Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Vkládání DAT do excelu, 100 Kč/hod, cca 3 dny

(referenční číslo: 13-12-207987/JD)

Hledáte krátkodobou brigádu na léto? Máte uživatelskou znalost Excelu, přesnost a orientaci na detail?

Nabízíme brigádu VKLÁDÁNÍ DAT do EXCELU. Jedná se o spolupráci cca na 3 dny.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 9

Mzda: 100 Kč/hod

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně student/ka VŠ)
  • znalost MS Office (tabulky, funkce, grafy)
  • aspoň mítně pokročilá znalost AJ
  • pečlivost a orientace na detail
  • příjemná a komunikativní osobnost

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Administrativa
Typ nabídky: Částečný úvazek