Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Odborní pojišťovací poradci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 7145660783 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Máš obchodního ducha a chceš se seberealizovat, pak neváhej a přihlas se zasláním svého životopisu k výběrovému pohovoru na pozici Manažera obchodní skupiny u ČSOB Pojišťovny.
Náplň práce: nábor, výběr, adaptace, řízení a motivace pojišťovacích poradců.
Poskytujeme: vstupní odborné zaškolení a vedení, systematické vzdělávání a kariérní růst, možnost seberealizace.
Požadujeme: praxi v pojišťovnictví nebo obchodu, prodejní a prezentační dovednosti, schopnost zaujmout, motivovat a předat informace, výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, iniciativa, orientace na zákazníka, znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz skupiny B.
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: pavel.zablacky@obchod.csobpoj.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha