Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EVROmat a.s.

Úředníci ve skladech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11251330798 | aktuálnost: 13. 8. 2016

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: EVROmat a.s., pracoviště Horní Libchavy, Horní Libchavy č.p. 219
561 16 Libchavy
Požadavky:
Řidičský průkaz skupiny B, sk. C - výhodou;
Fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost;
Praxe v oboru;
Platný průkaz na VZV výhodou.
Náplň práce:
Správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu;
Správné a včasné zásobování;
Zaskladňování a vyskladňování materiálu;
Podílí se na trvalém snižování chybné manipulace s materiálem, komponenty a hotovými výrobky.
Informuje nadřízeného o nefunkčnosti a poškození veškerých skladovaných zařízení.
Udržování pořádku a čistoty na pracovišti.
Co můžete čekat od nás:
Zázemí silné rozvíjející se společnosti;
Zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky/příspěvek na stravování);
Příjemný kolektiv se snahou budovat tým.
V případě zájmu kontaktujte paní Michalovou telefonicky na čísle Tel/fax: 475 601 484
Mob.: 724 555 838, nebo na e-mail michalova@evromat.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha