Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce - stínící technika

referenční číslo: 8005 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Máte zkušenost s prodejem technického produktu a zajímá Vás oblast stínící techniky? Rádi cestujete a chcete se realizovat na obchodní pozici? Tak využijte příležitosti a zašlete svůj životopis

Zavedená společnost s významným postavením na trhu jež působí v oboru stínící techniky přijme nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STÍNÍCÍ TECHNIKA

Náplň práce

  • rozvíjení stávajících obchodních vztahů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prodej produktů (stínící technika)
  • technické poradenství
  • prezentace výrobků zákazníkům
  • region: ČR, kancelářské zázemí na Vysočině

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost s prodejem technického produktu
  • praxi s poskytováním technického poradenství
  • flexibilitu, samostatnost, ochotu vzdělávat se
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon a notebook k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • práci pro stabilní společnost
  • místo výkonu práce: ČR

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha