Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SENIOR centrum Blansko, příspěvková organizace

Ostatní řídící pracovníci v oblasti péče o seniory

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11171200747 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup od 1.10.2016 (nebo dle dohody).
Náplň práce: řízení, organizace, kontrola a odpovědnost za činnost soc.pracovníků a pracovnic pro výchovnou nepedagogickou činnost ve službě Domov pro seniory a Domov se zvl.režimem; ve spolupráci s metodikem odpovědnost za aktualizaci vnitřních pravidel, standardů kvality služby a auditech souvisejících s certifikáty kvality péče; aktivní účast na jednáních s vnějšími subjekty a na poradách vedení organizace; metodická pomoc při zavádění novely zákona o soc.službách do praxe; odpovědnost za realizaci aktivizačních a soc.terapeutických činností; spolupráce při organizaci vnějšího a vnitřního vzdělávání zaměstnanců; spolupráce při realizaci kulturních a společenských aktivit pro uživatele; poskytování základního i odborného soc.poradenství pro zájemce, uživatele a jejich rodinné příslušníky.
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu soc.pracovníka dle § 110 zákona č. 108 Sb., o soc.službách (VŠ nebo VOŠ), předchozí odbornou soc. praxi - pozice není vhodná pro absolventy, výborné komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení, aktivní a tvůrčí přístup k práci, ŘP sk. B (aktivní řidič).
SVÉ NABÍDKY VČETNÉ ŽIVOTOPISU ZASÍLEJTE DO 14.8.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail