Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Aktuálně hledáme pro nově vznikající závod v našem regionu schopného vedoucího. Chcete být u zrodu nové firmy? Dejte nám o sobě vědět, rádi Vás s nabídkou oslovíme.

Mistr/vedoucí výrobního úseku – nově vznikající závod

referenční číslo: 5FCF385B | aktuálnost: 21. 7. 2016

Co Vás bude čekat?
Jelikož se jedná o nový závod, bude se jednat o nastavování výrobních procesů v kooperaci s plánovači, kvalitou, technologickým oddělením. Volit si svůj vlastní tým a dohlížet na to, aby byly v rámci výroby na daném úseku splněny plány.

Co od Vás očekáváme?
Znalost strojního vybavení, výrobních procesů. Zkušenosti v oblasti automotive jsou požadovány a znalost strojírenství je neskutečně velkou výhodou. SŠ v technického směru.

Co Vám můžeme nabídnout?
Možnost být u zrodu nové firmy. Motivující platové ohodnocení. Nastavení procesů dle vlastních zkušeností a představ. Benefity poskytující mezinárodní společnost

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte se s námi spojit. Máte zájem o bližší informace? Ráda Vám poskytnu.
V případě, že se nespojíme do 30 dnů, rádi Vás oslovíme s jinou pracovní nabídkou.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail