Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr

referenční číslo: 5FCA9EC4 | aktuálnost: 15.02.2017

HABAU CZ s.r.o.

Úspěšná stavební společnost, spadající do nadnárodní koncernové skupiny HABAU GROUP, hledá pracovitého kolegu na pozici: Mistr

Mistr

Náplň práce

- vedení a koordinace prací na stavebních projektech

Požadujeme

- SŠ vzdělání (nejlépe ve stavebním oboru)
- ŘP sk. B
- uživatelská znalost PC
- znalost stavební technologie (výhodou zaměření na stavbu mostů nebo dopravní stavitelství)
- samostatnost v plánování a organizování
- schopnost řídit pracovní kolektiv
- časová flexibilita
- operativní řešení problémů

Nabízíme

- nadprůměrné platové ohodnocení
- roční odměny
- HPP na dobu neurčitou
- služební automobil
- telefon, notebook
- zázemí velké stavební firmy
- samostatnost při práci

Místo pracoviště: Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita