Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manažer/KA

referenční číslo: 5FC5691C | aktuálnost: 02.05.2017

Tommi CZ s.r.o.

Jsme česká firma, která se úspěšně pohybuje v oboru chovatelských potřeb a pet food
již 27 let.
V tuto chvíli bychom velmi rádi do našeho týmu přivítali nového kolegu/kolegyni na pozici

Náplň práce

Ve zkratce budete mít na starosti veškeré obchodní aktivity společnosti:

• jejich koordinaci, plánování a kontrolu,
• reprezentaci společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednaní s partnery,
• řízení prodejního týmu (který v současné době čítá 10 lidí)
• kontakt s klíčovými klienty (tuzemskými i zahraničními - Evropa, Asie a další)
• - vyhledávání nových příležitostí a trhů a sledování konkurence.

Požadujeme

Co od Vás budeme potřebovat?
• zápal do práce, obchodního ducha, skvělé vyjednávací schopnosti
• silnou orientaci na zákazníka
• samostatnost, iniciativu
• zkušenosti z FMCG
• střední až pokročilou znalost anglického jazyka , další jazyk výhodou
• min. SŠ vzdělání

Nabízíme

Co od nás můžete za Vaši práci očekávat? (Co Vám můžeme nabídnout?)
• nadstandartní platové ohodnocení
• služební automobil vyšší střední třídy, notebook, mobil
• firemní benefity (13 plat)
• přátelské zacházení ryze české firmy
• práci na HPP

Ale především tvůrčí práci, fajn kolektiv a stabilní zázemí naší společnosti!

Místo pracoviště: Písek

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer prodeje

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita