Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - topná a vzduchotechnická zařízení

referenční číslo: 517 | aktuálnost: 05.09.2016

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

Požadujeme

- minimálně SŠ ve strojírenském oboru
- praxe v oboru vítána
- obecnou znalost v 3D kreslících programech
- spolehlivost a důkladnost, iniciativní přístup, schopnost týmové práce
- alespoň komunikativní znalost AJ nebo NJ

Nabízíme

- tvůrčí, velmi zajímavé, perspektivní zaměstnání
- kreativní práci v globalizované progresivní skupině
- zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
- moderní pracovní prostředí
- pružnou pracovní dobu
- místo výkonu práce v Liberci
- příspěvek na stravování formou stravenek
- dovolenou 20 dní + 3 dny placeného osobního volna
- nástup možný dle dohody

Místo pracoviště: Liberec

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita