Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

" IZOS s.r.o. "

Personální náměstci (ředitelé)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11426900798 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Pracoviště: Sudoměřice 552. Společnosti "IZOS s.r.o.". lídr ve výrobě stavebního skla v České republice, hledá z důvodu doplnění praconvího týmu pro svůj výrobní závod v Sudoměřicích (okres Hodonín) pracovníka na pozici: personální ředitel/ka. Co nabízíme: práci na HPP, 50ti% příspěvek na stravování, 13.plat v případě kladného hospodářského výsledku společnosti, práci v moderním prostředí, dobrá dopravní dostupnost hromadnou dopravou z Hodonína, Strážnice, Veselí nad Moravou. Požadujeme: VŠ, zkušenosti na obdobné pozici, AJ nebo NJ slovem i písmem podmínkou. Co bude Vaší pracovní náplní: budete odpovědný za vedení, kontrolu, hodnocení a rozvoj pracovníků výroby, Vaší prací bude také aktivní vedení náborů nových pracovníků do výroby, mít pod dohledem materiál pro výrobu: naskladnění, kontrola dodacích listů, kontrola uskladnění a spotřeby apod. Kontakt na tel. 533 534 606 od 6:00 do 16:00 hod, na mail: prace@sudomerice.izos.org

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail