Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ing. Jan Staniczek

Bankovní makléři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11279030797 | aktuálnost: 18. 8. 2016

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: hrncarova.hr@jamesgrant.cz.
Požadujeme:
SŠ vzdělání ideálně ekonomického či všeobecného zaměření
Pro-zákaznický přístup, komunikativnost, reprezentativní a profesionální vystupování
Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
Obchodní dovednosti a chuť pro další vzdělávání a profesní rozvoj
Předchozí praxe z oboru finance či zkušenosti z obchodu vítány, ale nejsou podmínkou
Znalost práce na PC (MS Office)
ŘP sk. B výhodou nikoliv podmínkou
Dobré organizační dovednosti

Náplň práce:
Poskytování poradenského a bankovního servisu
Oslovování nových i stávajících klientů
Péče o klienty
Uzavírání a zpracovávání smluvní dokumentace
Zodpovědnost za obchodní výsledky, za plnění osobních obchodních plánů a za kvalitu poskytovaných služeb
Nabízíme:
Časovou flexibilitu
Finanční bonusy nad rámec fixní mzdy
Zázemí stabilní společnosti
Možnost profesního růstu po zaučení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha