Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VOP CZ, s.p.

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11097180726 | aktuálnost: 18. 8. 2016

z: 12.7.2016 a: 17.8.2016 Firma s bohatými zkušenostmi v oblasti strojírenství a opravárenství civilní i vojenské techniky, s perspektivním výrobním programem pro zahraniční partnery a aktivní spoluprací v mezinárodním obchodě hledá zaměstnance na pozice: Projektant/ka konstruktér/ka elektro - programátor/ka:
Požadavky:
Vzdělání VŠ/SŠ elektrotechnického směru. Znalost návrhu elektronických obvodů. Znalost jednočipových mikropočítačů (Atmel, Freescale, Texas). Znalost práce v sw OrCad, Eagle. Znalosti z oblasti zpracování obrazu a programování (C++) jsou výhodou. Dobré komunikativní a organizační schopnosti. Konzultace s dodavateli, příp. vedoucími projektu. Aktivní znalost anglického jazyka. Znalost digitálních a analogových obvodů. Odpovědný přístup k práci, samostatnost.
POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
Náplň práce:
Návrh mikroprocesorových obvodů. Podpora při návrhu plošných spojů. Vytváření podkladů pro výrobu. Testování a oživování prototypů. Vývoj průmyslových řídicích systémů, řídicí a regulační elektroniky. Tvorba podkladů k produktům HW a SW. Samostatné vykonávání projektových a konstrukčních prací. Zpracování konstrukční a technické dokumentace. Organizování a provádění rozborů technologičnosti a pracnosti vyvíjených výrobků. Provádění konstrukčního dozoru při výrobě.
Nabízíme: Silné zázemí českého podniku. Motivující finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, -příspěvek na dopravu, - dotované závodní stravování, - příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - závodní preventivní péči, - volnočasové aktivity a další. Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
Kontakt: osobně na adrese podniku, personální odbor ve dnech po - pá v době od 6.30 do 14.30 hodin, Bc. Aleš Bonk, telefon: 556 783 605, e-mail: prace@vop.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 27 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail