Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zámečník - svářeč - HPP

referenční číslo: 8537 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte praxi jako zámečník? Umíte svařovat? Hledáte nové uplatnění? Máme pro Vás příležitost zapojit se mezi dlouhodobé zaměstnance nadnárodní firmy.

Mezinárodní výrobní společnost, jeden z předních světových poskytovatelů ve svém oboru, hledá novou posilu do týmu na pozici:

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ - HPP

Náplň práce

  • svařování materiálu dle výkresové dokumentace – CO2
  • skládání materiálu a následná kontrola svárů
  • případné provádění oprav
  • zodpovědnost za dodržování požadované kvality

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání – technické, nebo vyučen v oboru
  • praxi jako zámečník svářeč
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • pracovitost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • systém firemních benefitů
  • profesní a další vzdělávání
  • místo výkonu práce: Přerovsko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha