Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr dodavatelské kvality

referenční číslo: 10712 | aktuálnost: 3. 12. 2016

Máte víceleté zkušenosti s dodavatelskou kvalitou? Jste technicky zdatný, komunikativní a aktivní? Nečiní Vám problémy cestovat a dokážete bez problémů využívat anglický jazyk?
Pokud ano, jste to VY, koho hledáme Neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Mezinárodní společnost působící v oblasti zakázkové výroby hledá kandidáty na pozici:

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

  • Řízení a rozvoj kvality dodavatelů
  • Zajištění kvality dodávek materiálů i dílů, řešení dodavatelských reklamací a realizace dodavatelských i interních auditů
  • Tvorba akčních plánů, kontrola plnění a efektivity přijatých nápravných opatření
  • Aktivní práce s nástroji kvality – 8D, FMEA, SPC, PPAP…
  • Reporting vedení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi v oblasti dodavatelské kvality
  • AJ – minimálně středně pokročilá znalost – schopnost využívat jej v ústní i písemné formě
  • Znalost a uplatňování nástrojů kvality
  • Samostatnost, proaktivní přístup, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu, plně hrazené stravování
  • Firemní vzdělávání
  • Místo výkonu práce: lokalita Stříbra

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha