Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SDH invest, s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11365010724 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Místo pracoviště:
- Lomnická 8, Dolní Lomnice

Prvotní kontakt:
- tel.: 777966664 od 09:00 do 18:00
- e-mail: daniela@cafeamandine.cz

Upřesňující údaje:
Hledáme šikovný personál do naší rodinné restaurace. Miluješ dobré jídlo a pití, baví tě komunikovat s lidmi, rád se učíš novým věcem a pracuješ s profesionály? Tak přijď mezi nás a staň se číšníkem či servírkou.

V restauraci U Pálů vaříme poctivé jídlo, podle aktuálních čerstvých surovin na trhu a momentální inspirace. Tvůrčí nápady hledáme nejen v kuchyni našich maminek a babiček, ale rádi se inspirujeme i v Rakousko-Uherské kuchyni. V naší restauraci budeš na dosah krásné přírodě a přitom 20 min od Prahy.

Náplň práce:
- příprava jídel
- řídit provoz kuchyně
- objednávka surovin
- příprava menu

Co bys měl/a umět, mít, znát?
- vyučení v oboru, popř. SŠ
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
- pečlivost, samostatnost, svědomitost
- smysl pro čistotu a pořádek
- chuť učit se

Co ti můžeme nabídnout?
- pracovní smlouvu na plný úvazek
- dobré finanční ohodnocení
- možnost stáže v našich partnerských restauracích
- jistotu a zázemí stabilní firmy podnikající 6 let v oboru gastronomie
- možnost pracovat s profesionály v oboru
- příležitost rozvíjet se
- zaměstnanecké slevy a výhody
- pracovní doba na základě vzájemné dohody

Jestli jsme tě zaujali a chceš patřit do naší rodiny, pošli co nejdříve svůj životopis na daniela@cafeamandine.cz

Pro další informace se můžeš podívat na naše webové stránky www.upalu.cz

Zaměstannecká karta:
- zaměstnanecká slevová karta, strava zdarma
- zvláštní prémie, odborné školení a semináře

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SDH invest, s.r.o., Stanislav Kladiva, info@upalu.cz, +420 776 393 340