Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Special Service International, spol. s r.o.

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10627810724 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Nepřetržitý provoz, směny 7:00-19:00, 19:00-7:00.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail ifrankova@ssi.cz

Česká společnost zabývající se komplexním integrovaným facility managementem působící na trhu 25 let, přijme do svých řad kolegu.

Náplň práce:
- zajištění technického provozu objektu
- elektrikářské práce
- správa a zajištění provozu technologií
- běžné údržbářské práce a oprav

Požadujeme:
- znalost TZB (MaR, EPS, EZS, DA, VZT)
- praxe v oboru provozní technik objektů "údržbář"
- "pro-klientský přístup", odpovědnost, loajalita, samostatnost
- Vyhláška 50 výhodou!
-ŘP sk. B

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nadstandardní platové ohodnocení
- propracovaný systém týdenních záloh na mzdu
- zaměstnanecké půjčky
- příspěvek na pracovní obuv + reprezentativní firemní oblečení
- Multisport karta s významným příspěvkem od zaměstnavatele
- bonus za přivedení nového zaměstnance 2 000 Kč
- zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
- důkladně propracovaný systém vnitrofiremního vzdělávání (kurzy sebeobrany, první pomoci, asertivity aj.)
- nástup ihned

Plzeň
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Hlavní pracovní poměr
19000-23500 Kč/měsíc
Odborné vyučení bez maturity
SSI s.r.o.
Pozice je vhodná pro absolventy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha