Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11584230724 | aktuálnost: 15. 10. 2016

První kontakt e-mailem: dalerova@syn.cz nebo osobně na kontaktní adrese. Brno, Smetanova 9, PO - PÁ 9-16h
Místo výkonu práce: ŠLAPANICE
Požadované dovednosti:
- Praxi ve skladu min. 1 rok
- Minimálně výuční list

Náplň práce
- vychystávání zboží (vážení, balení apod.)
- vyhledávání zboží ve skladu pomocí čárových kódů
- práce u dopravníkového pásu
- práce s ručním displejovým skenerem
- čistá práce ve skladu, žádný hluk

Požadujeme

- minimálně výuční list
- zkušenosti ze skladu min. 1 rok
- znalost práce s displejovým skenerem výhodou
Nabízíme
- zajímavé finanční ohodnocení - 17.000 až 18.500 Kč/měsíčně + bonusy, 13. plat
- místo výkonu práce: Brno - Šlapanice
- zaměstnanecké benefity (23 dní dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní pojištění apod.)
- práci převážně na odpolední směny (10:15 - 18:45 hod.)
- možnost kariérního růstu
- přátelské a neformální pracovní prostředí v menším kolektivu
- občerstvení, hudbu, klimatizaci na pracovišti
- stabilitu a možnost uplatnění v mezinárodní společnosti

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 18 500 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha