Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Logistik s AJ

referenční číslo: 6625 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Máte zkušenosti z oddělení logistiky výrobní společnosti? Orientujete se v přepravách materiálu a to jak interních tak i toky z podniku a do podniku? Pokud hledáte zaměstnání ve stabilní výrobní firmě, pokračujte v čtení dále

Výrobní automotive firma přijme kolegu na pozici:

LOGISTIK s AJ

Náplň práce

  • komunikace s dodavateli
  • zajištění bezproblémového toku materiálu
  • správa dat v systému SAP
  • podílení se na interních materiálových tocích
  • reportování nadřízeným

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • 1 – 3 roky praxe na pozici spojené s logistikou
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • znalost systému SAP výhodou
  • zachování chladné hlavy v krizových situacích
  • orientaci v procesech logistiky

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní výrobní firmě
  • školení, která Vám pomohou uplatnit své znalosti a dovednosti
  • možnost realizace vlastních nápadů
  • mzdu adekvátní k Vašim znalostem a dovednostem
  • dovolenou nad rámec zákonného fondu
  • pružnou pracovní doba
  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha