Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Automechanik/ diagnostik/ autoelektrikář

referenční číslo: 36402 | aktuálnost: 17. 12. 2016

Pro významného zaměstnavatele, společnost působící v automobilovém průmyslu s 23 letou tradicí hledáme šikovného kolegu do autorizovaného servisu - může být i absolvent

AUTOMECHANIK - DIAGNOSTIK - AUTOELEKTRIKÁŘ

Náplň práce
opravy automobilů koncernových značek

Požadujeme
vyučení v oboru
praxe
pečlivost a samostatnost
ŘP sk. B

Nabízíme
zázemí stabilní a neustále se rozvíjející české firmy - již 23 let na trhu
práci v mladém kolektivu
VELMI DOBRÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ
pravidelné vzdělávání
firemní stravování

termín nástupu : ihned
Místo pracoviště: Praha

Pokud Vás nabídka zaujala a splňuje požadavky, zašlete svůj aktuální životopis s fotografií v ČJ na email kariera05@karierasro.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail