Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Ventilace s.r.o.

Ostatní pracovníci na zpracování plechu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11290460792 | aktuálnost: 5. 11. 2016

Místo výkonu: Poděbradská 186/56, Praha 9-Hloubětín
Kontakt: Melíšek Jaroslav, tel.: 606 839 673,284 683 653, e-mail: jobs@ventilace.eu

Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pro rozšíření naší výroby v oblasti vzduchotechniky hledáme zručného "klempíře":, Pracovní náplň: , - obsluha poloautomatů a automatů na výrobu vzduchotechnického potrubí a tvarovek, - ruční výroba tvarovek a komponent pro vzduchotechniku, - kompletace výrobků, - vedení agendy skladu, - příprava výroby, , Požadujeme: , - vyučení v oboru zámečník, klempíř, mechanik, automechanik, , - praxe v oboru výhodou, možno i absolvent oboru zámečník, klempíř, mechanik .. , - znalost čtení technické výkresové dokumentace , - manuální řemeslná zručnost podmínkou , - ochota v budoucnu pracovat ve dvousměnném provozu , - zájem učit se nové dovednosti , , Pokud jste manuálně zručný /zručná a nebojíte se řemeslné práce s technickou dokumentací, ozvěte se nám. , , Nabízíme: , , - zajímavou práci ve společnosti s budoucnostní , -- po zapracování možnost příspěvku na nájem služebního bytu , - možnost nástupu dle dohody, , Své profesní životopisy zasílejte na uvedený email.. Pracoviště: Ventilace s.r.o. - 002, Poděbradská, č.p. 186, 198 00 Praha 98.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail