Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HP TRONIC Zlín, spol. s r. o.

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10970800784 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Koho hledáme?
Spolehlivého a zodpovědného člověka se zkušeností a praxí v maloobchodním prodeji a
• Uživatelskou znalostí práce na PC
• Velmi dobrými komunikačními a prezentačními dovednostmi
• Pracovitého a ochotného vzdělávat se v oboru
• Trestně bezúhonného a časově flexibilního

Co Vám dá náskok před ostatními kandidáty?
• Znalost sortimentu a praxe v oboru elektro
• Příjemné vystupování a umění jednat s lidmi

Jaká bude náplň Vašeho pracovního dne?
• Prodej zboží a poskytování informací koncovým zákazníkům
• Vychystání zboží a jeho označení
• Řešení reklamací
• Udržování pořádku na prodejně
• Práce s pokladnou, odpovědnost za zboží na prodejně

Proč se Vám u nás bude líbit?
• Nabízíme zajímavou práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející firmě
• Nebudete v tom sami, čeká vás týmová práce v příjemném a mladém kolektivu prodejny
• Nabízíme motivující ohodnocení závislé na výsledcích
• Čeká Vás široká nabídka zaměstnaneckých benefitů

Předpokládaný nástup:
• Červenec 2016

Místo výkonu práce:
• Prodejna Euronics Elektro Nový Bor

Zaujala Vás pozice?
V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., personální oddělení, Prštné - Kútiky 637, 760 01 Zlín, e-mail: personalni@hptronic.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 12 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha