Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Referent zákaznického centra

referenční číslo: 9984 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Mezinárodní stabilní výrobní společnost hledá do svých řad referenta zákaznického centra.

Máte příjemné vystupování, umíte zvládat stresové situace a chcete využívat denně anglický jazyk pokročilé úrovni?

Pak hledáme přímo Vás.

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Náplň práce

  • komunikace se zákazníkem v angličtině
  • administrativní úkony
  • vyřizování objednávek, fakturací, reklamací, dobropisů
  • péče o potřeby a požadavky zákazníka
  • podpora a spolupráce ostatních oddělení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost francouzského a anglického jazyka (každodenní komunikace se zákazníkem – e-maily, telefony)
  • pokročilou znalost Microsoft Office
  • zkušenost na zákaznickém servisu výhodou, nikoliv podmínkou
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost rychle jednat na vzniklé situace

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v centru Plzně
  • dobré platové ohodnocení a roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu vzdělávání / jazykové kurzy
  • občerstvení na pracovišti
  • dotované telefonní tarify
  • stravenky
  • firemní akce
  • slevu na firemní výrobky
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha