Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slezské zemské muzeum

Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11115640796 | aktuálnost: 16. 7. 2016

SOU nebo SŠ v oboru zahradnictví, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy, podmínkou schopnost týmové práce, kreativita a aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, bezúhonnost, ŘP skupiny T výhodou, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy.
Mzda od 10 490 - 15 760 Kč (6. platová třída) po zapracování možnost odměny dle dosažených pracovních výsledků, práce na plný úvazek, jednosměnný provoz, pracovní poměr nejprve na dobu určitou, poté možnost prodloužení, nástup možný ihned, pracoviště: Arboretum Nový Dvůr.
Povinné přílohy přihlášky: profesní životopis, bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Přihlášky zasílejte poštou v zalepené obálce nebo osobně na adresu Arboretum Nový Dvůr, Nový Dvůr 29, 746 01 Opava, s uvedením zpětné adresy, s označením na obálce: "Výběrové řízení - Zahradník pro AND" nejpozději do 1.8.2016 do 12 hod. Termín následného pohovoru bude žadatelům ohlášen do týdne. Pohovor se uskuteční v prostorách správní budovy (u pěstebních skleníků) v Arboretu.
KO: Ing. Šárka Zemková, vedoucí Arboreta na tel: 732 850 698.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 10 490 - 15 760 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail