Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FAST ČR, a.s.

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11080520782 | aktuálnost: 9. 7. 2016

PRÁCE NA DOBU URČITOU.
Náplň práce: aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně; nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům, vystavování zboží. Práce s vnitropodnikovými informačními systémy a webovými aplikacemi třetích stran. Práce s pokladnou, platebním terminálem a hotovostí. Provozní činnosti na prodejně.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí úspěšné české nadnárodní společnosti (více www.fastcr.cz ); reálnou možnost kariérního a profesního růstu, zaměstnanecké slevy, propracovaný systém vzdělávání, motivační bonusový odměňovací systém a zaměstnanecké soutěže.

Své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: lucie.emrova@fastcr.cz do předmětu uveďte název pozice "PRODEJCE ELEKTRONIKY PLANEO ELEKTO NÁCHOD".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail