Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - absolvent

referenční číslo: 10704 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Vystudoval jste střední nebo vysokou školu a hledáte uplatnění na trhu práce? Chcete svěřit svou kariéru do rukou mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s navrhováním konstrukcí? Pak čtěte dále, tahle nabídka práce je přímo pro Vás

Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR - ABSOLVENT

Náplň práce

  • Návrh detailní konstrukce komponentů pomocí 3D programu
  • Koordinace zhotovení prototypů a jejich technické zkoušky
  • Tvorba technické specifikace
  • Podpora při zavádění do sériové výroby
  • Komunikace s ostatními členy týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost programu CATIA
  • Angličtina nebo němčina - komunikativní úroveň
  • Ochotu cestovat na služební cesty nebo stáže

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stavování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost odborného a kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Novojičínsko, Ostravsko

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha