Typ nabídky

Minimální mzda

Technik strojní a stavební údržby

referenční číslo: 5E560FF6 | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

UNIPETROL RPA, s.r.o. - RAFINÉRIE, odštěpný závod, Divize výroby a údržby – odd. Údržby rotačních strojů, hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo: Technik strojní a stavební údržby.

Náplň práce

Náplň práce:
• Poskytování komplexní, účinné, bezpečné a nákladově efektivní poruchové a preventivní údržby svěřeného zařízení za účelem dosažení požadované kvality, bezpečnosti, spolehlivosti, dostupnosti a integrity zařízení.
• Zodpovídá za plnění klíčových ukazatelů procesů údržby a zarážkových prací na svěřených úsecích.
• Provádí plánování aktivit poruchové a preventivní údržby v požadovaném termínu a kvalitě.
• Podílí se na připomínkování investičních projektů a technologických změn za svou disciplínu.
• Připravuje návrhy rozpočtů pro zajištění efektivní údržby a zarážkových prací na svém úseku.
• Podílí se na zajišťování pohotovosti strojní údržby v mimopracovní době

Požadujeme

• Praxe v oboru min. 3 roky na obdobné pozici v chemickém průmyslu
• Znalost problematiky údržby strojního zařízení v oblasti statických zařízení
• Znalost národních, mezinárodních norem a standardů
• Dobré organizační, koordinační a administrativní schopnosti
• Aktivní přístup k práci, komunikativnost
• Znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2
• Dobrá znalost práce na PC (MS Office, SAP, Microsoft Outlook)
• Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita