Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní zdravotní ústav, příspěvková organizace

Podnikoví právníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11166730793 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Místo výkonu: Úsek ředitelky, Šrobárova 48, Praha 10
Kontakt: Obdržálková Hana, tel.: 267 082 897, e-mail: hana.obdrzalkova@szu.cz
Motivační dopis, profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, nejpozději do 21. 8. 2016 na adresu nebo výše uvedený e-mail.

Požadavky:
- VŠ vzdělání - absolvent právnické fakulty v magisterském programu, obor právo
- Možnost i pro absolventa právnické fakulty se zaměřením na veřejnou/státní správu
- Zkušenosti v oblasti státní či veřejné sféry či v oblasti služeb zaměstnanosti výhodou
- Znalost problematiky veřejných zakázek, občanského a pracovního práva výhodou
- Základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou
- Schopnost vysokého pracovního nasazení
- Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost
- Občanská bezúhonnost
- Znalost AJ podmínkou
- Znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
- Výpis z RT

Hlavní náplň činnosti:
- Zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti státní příspěvkové organizace
- Právní podpora při administraci EU projektů (realizace výběrových řízení, uzavírání a řešení smluvních vztahů, apod.)
- Aplikace zákona o zaměstnanosti, zákona o veřejných zakázkách, občanského zákoníku, zákoníku práce a souvisejících předpisů

Nabízíme:
- Zajímavou a odpovědnou práci
- Platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb.
- Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- Možnost odborného vzdělání a odborného rozvoje
- Pružná pracovní doba
- Příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu: 1. října 2016

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte nejpozději do 21. 8. 2016 na adresu nebo email:

Státní zdravotní ústav
Hana Obdržálková
Šrobárova 48/49
100 42 Praha 10
e-mail: hana.obdrzalkova@szu.cz
tel.kontakt:+267082897

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 790 - 39 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha