Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer (kód_LH)

referenční číslo: 5E2625FD | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Do jednotky Rozváděčů VN v Brně hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Projektový manažer.
Hlavním úkolem této pozice je řízení výrobních zakázek Rozváděčů VN od jejich zadání po předání zákazníkovi.

Pozice jsou aktuálně otevřené pro zkušené kandidáty i pro absolventy VŠ elektro oborů.

Náplň práce

- Vedení projektových týmů pro dané zakázky a intenzivní interní komunikace s konstrukcí, projekcí, výrobou, nákupem ad.
- Denní komunikace se zahraničními zákazníky v AJ
- Reakce na změny ze strany zákazníka v průběhu projektu
- Sledování a vyhodnocování ekonomiky zakázek, sledování termínů i technické stránky

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, nebo strojního oboru se znalostí elektro
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B1)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Orientaci na zákazníka
- Dobré organizační, plánovací a komunikační schopnosti
- Aktivitu, samostatnost, ochotu cestovat

Splňujete požadavky?
Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Nabízíme

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Možnost profesního růstu
- Rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
- Možnost příležitostně cestovat
- Široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon, příspěvek na stravování ve firemní jídelně)

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy