Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní

referenční číslo: 535 | aktuálnost: 07.11.2016

ALP consulting

Pro významnou investiční a finanční skupinu s dvanáctiletou historií, zaměřující se na střední firmy, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Účetní

Náplň práce

- vedení účetnictví pro externí klientelu
- samostatné účtování dokladů
- zpracování DPH, silniční daně
- zpracování účetních závěrek
- pravidelné analýzy účtů, reportingy ČSÚ, INSTRASTAT
- zpracování ad-hoc zpráv pro klienty, aktivní komunikace s klientem
- dohled nad junior účetní

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici
- znalost účetní a daňové agendy
- znalost mzdové agendy výhodou
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
- pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů
- komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti

Nabízíme

- zázemí silné a stabilní společnosti
- samostatnou, zajímavou a kreativní práci
- moderní pracovní prostředí
- možnost rychlého odborného růstu
- získání praktických dovedností
- odpovídající finanční ohodnocení
- benefity – stravenky, jazykové kurzy na pracovišti, odborné kurzy (možnost vzdělávání)

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita