Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní manažer

referenční číslo: 9310 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Hledáte pozici ve vedení zakázkové výroby. Máte zkušenosti z této oblasti a mluvíte denně anglicky?

Pak hledáme právě Vás

Pošlete nám Váš životopis.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za projekty, dohled a kontrola
  • Řízení výroby, příprava, plánování
  • Koordinace a eliminace problémů
  • Finanční kontrola a správa, dodržování termínů, optimalizace a úspory
  • Analýzy a reporty pro vedení společnosti
  • Zodpovědnost a dohled nad denními aktivitami
  • Koordinace s výrobou vedoucí k vyšší efektivitě, motivace, hodnocení

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • 3 roky praxe z výrobní společnosti - podmínkou
  • Anglický jazyk - denní komunikace - podmínkou
  • Excel (grafy, kontingenční tabulky)
  • Zkušenosti s vedením projektů

Nabízíme:

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Nové příjemné prostředí
  • Manažerské benefity (auto není k dispozici)
  • Pracoviště: okres Teplice

Mzda: 600 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Management, Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha