Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor logických automatů

referenční číslo: 7717 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Hledáte výzvy v podobě zakázek na zavádění automatizovaných systémů? Rádi za prací vycestujete i do zahraničí a vítáte pracovní příležitost, která Vás každý týden zavede do jiných koutů Evropy? Rádi pro zákazníky vytvoříte individualizovaná řešení?

Pak pokud je cesta Vaším cílem a máte dostatek zkušeností v oblasti řídicích systémů, je tato pobídka adresována přímo Vám

Náplň práce

  • Zajištění řešení automatizovaných systému šité zákazníkovi na míru
  • Příprava softwaru na centrále a následná implementace u zákazníka
  • Práce s technickou dokumentací, tvorba funkčních popisů aj.
  • Lokalizace a oprava závad v zařízení
  • Zajištění co nejefektivnějších výstupů řádným ozkoušením a nastavením provozních podmínek

Požadujeme:

  • Praxe s programováním PLC podmínkou
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na úrovni nutné pro technickou dokumentaci a pro komunikaci se zákazníkem
  • Flexibilitu – ochotu cestovat po ČR i do zahraničí
  • Samostatnost a proaktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Motivující fixní plat + individuální projektové odměny
  • Možnost využívání služebního vozu
  • Práci, ve které máte možnost cestovat a poznávat rozličné lokality
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání
  • Lokalita základny firmy je v Olomouckém kraji

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha