Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ITAB Shop Concept CZ, a.s.

Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9267930767 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Nástup možný ihned nebo možný dle dohody.
Náplň práce: správa a vedení projektového týmu, správa koordinace partnerů a pracovních skupin projektového týmu, definovat efektivní projektový plán.
Požadujeme: znalost německého jazyka podmínkou, ŘP sk. B, SŠ/VŠ vzdělání (technické, strojírenské vzdělání výhodou), samostatnost, loajalitu, spolehlivost a časovou flexibilitu, obchodní a vyjednávací schopnosti, analytické myšlení.
Nabízíme: práci ve stabilní a perspektivní zahraniční firmě, zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v rámci ČR, ale i zahraničí, příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv, firemní benefity.
Pokud Vás naše nabídky zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu: info@itab.cz, do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ITAB Shop Concept CZ, a.s., Olga Fröhlichová, info@itab.cz, +420 516 805 900