Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KAR-mobil s.r.o.

Mistři v dopravě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11294140778 | aktuálnost: 20. 8. 2016

z: 19.8.2016 Požadavky: ÚSO/SŠ automobilní, provoz a ekonomika dopravy; Praxe v řízení týmu minimálně 2 roky. Technické znalosti skupin a systémů vozidel. Znalost skladového hospodářství. Zájem o obor. Komunikativnost, bezúhonnost, časovou flexibilitu. Uživatelskou znalost PC.
Náplň práce: Zodpovídá za řádné a efektivní plnění zadaných úkolů podřízených zaměstnanců. Řídí, kontroluje a hodnotí podřízené zaměstnance. Zajišťuje komunikaci se zákazníky a koordinuje činnosti zaměstnanců. Přijímá a předává vozidla k provedení údržby/opravy; kontroluje a předává vozidla po údržbě/opravě. Eviduje, vystavuje a zpracovává doklady kolem poskytovaných služeb (faktury, zakázkové listy apod.), monitoruje a řeší stav pohledávek. Zodpovídá za pořádek na pracovišti. Zodpovídá za řádnou evidenci materiálu a ND (příjem, výdej a prodej). Dohlíží na dodržování bezpečnosti práce a ekologických zásad při činnostech pracoviště.
Nabízíme: Nástup možný ihned. Mzda od 19.500,- + pohyblivá složka podle výkonu. Zázemí stabilní české společnosti. Možnost dalšího profesního vzdělávání a karierního růstu. Zajímavou, různorodou práci. Pracovní doba 37,5 hodin týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity.
Výhody: pracovní doba 37,5 hodin týdeně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
Kontakt: písemně na e-mail: jiri.lzicar@kar.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 19 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha