Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do Clarion Congress Hotel Prague umístěného v pražských Vysočanech hledáme vhodné uchazeče na pozici Vedoucí rezervačního oddělení.

Vedoucí rezervačního oddělení

referenční číslo: 5D529C38 | aktuálnost: 28. 10. 2016

 • Řízení a organizace činnosti pracovníků rezervačního oddělení
 • Odpovědnost za kompletní a správné vedení rezervační agendy
 • Znalost typů pokojů, cen, market segmentů, speciálních nabídek a uzavřených smluv
 • Odpovědnost za správnost a přípravu podkladů k fakturaci
 • Denní komunikace s klienty

Požadujeme:

 • Zkušenosti na stejné nebo podobné pozici podmínkou - min. 2 roky
 • Výborná znalost AJ i NJ
 • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
 • Znalost programu Opera/Fidelio výhodou
 • Zkušenosti s vedením týmu
 • Odolnost vůči stresu
 • Výborné organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

Zázemí české a stabilní společnosti CPI Hotels, a.s.
Zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
Finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
Profesní růst
Výběr ze zaměstnaneckých benefitů

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Místo pracoviště: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 - Vysočany

Region: Hl. m. Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Specializace: manažer rezervací

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail