Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní úřad inspekce práce

Odborní kontroloři služeb zaměstnanosti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11388030764 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Podrobné informace k vyhlášení výběrového řízení na služební místo inspektora BOZP lesnictví a dřevozpracující průmysl Oblastního inspektorátu práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj se sídlem v Plzni jsou uvedeny zde:

http://www.suip.cz/oip06/uredni-deska-oip-plzensky-a-karlovarsky-kraj/

Obory služby na služebním místě: "Bezpečnost práce".
Místem výkonu služby je město Plzeň.
Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou.
Služební místo je zařazeno dle Přílohy č. 1 k zák. 234/2014 Sb. do 10. platové třídy (nástupní plat = platová třída 10 / platový stupeň 1 = 16.440,- Kč).Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 23. 9. 2016 včetně, tj. v této lhůtě zaslané generálnímu inspektorovi Státního úřadu inspekce práce prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu: Státní úřad inspekce práce, Kolářská 451/13, 746 01 Opava nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě se zaručeným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu epodatelna@suip.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky (ID datové schránky: cmwaazf).
Obálka, resp. datová zpráva obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a slovy "Výběrové řízení č. j. 6431/1.10/16 na služební místo inspektora BOZP (lesnictví a dřevozpracující průmysl) Oblastního inspektorátu práce pro Plzeňský a Karlovarský kraj se sídlem v Plzni".
S případnými dotazy se lze obracet na adresu alena.ohnhauserova@suip.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 440 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail