Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mountfield a.s.

Specialisté v oblasti zahradnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11361260704 | aktuálnost: 21. 9. 2016

BAZÉNOVÝ SPECIALISTAú-tka
Jaká bude Vaše pozice a náplň práce:
" prodej, podpora prodeje a zajištění staveb sortimentu divize bazénů ve svěřené oblasti
" vedení obchodní agendy k jednotlivým obchodním případům
" Zpracování dokumentace potřebné k montáži bazénu včetně stavební přípravy
" Administrativa spojená s prodejem
" Kontrola stavební přípravy
" Kompletní péče o zákazníka od vypracování první cenové nabídky až po předání bazénu
" Vedení týmu montážní posádky
Potřebné předpoklady:
" Časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost
" dobré komunikační schopnosti
" příjemné vystupování, vstřícný vztah k zákazníkovi, ŘP sk. B
" zkušenosti se stavebními pracemi výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
" zajímavou a odpovědnou práci u stabilní firmy s dominantním postavením na českém trhu
" roční mzdové ohodnocení ve výši až 450 000,- (po zapracování)
" zaměstnanecké benefity včetně příspěvků na stravování, týdne dovolené navíc a slev na sortiment Mountfield
" služební vozidlo, služební telefon
HLÁSIT SE: Teplý Čestmír, e-mail: cestmir.teply@mountfield.cz nebo osbně na prodejně Mountfield, Velebudická 1220, Most

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha