Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Technická univerzita v Liberci

Ostatní pomocní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11443980752 | aktuálnost: 27. 9. 2016

CHARAKTERISTIKA: Zajišťování plynulého chodu provozu, zásobování, výdeje jídel, úklidu na pracovišti, příprava a výdej jídel, příjem a výdej potravin, namátková kontrola stavu zásob zboží včetně dob expirací, prodej zboží, úklidové práce. DOVEDNOSTI: platný zdrav. průkaz pracovníka v potravinářství, základní znalost práce na PC a v MS Office, organizační a řídící schopnosti, komunikativnost, zodpovědnost, důslednost a spolehlivost, flexibilita, kreativita, samostatnost a cílevědomost. VZDĚLÁNÍ: střední odborné vzdělání s výučním listem, v oboru gastronomie výhodou, praxe v provozu hromadného stravování výhodou. PRAC. POMĚR: 75% úvazek, pracoviště Jablonec nad Nisou, jednosměnný provoz - 6 hodin, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 1 rok v návaznosti na vnitřní předpisy, další prodloužení pracovní smlouvy je na dohodě zaměstnance a zaměstnavatele. NÁSTUP: říjen 2016, příp. dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: mzdová třída B6 podle vnitřního mzdového předpisu, pohyblivé měsíční osobní ohodnocení, max. ve výši 60 % tarifní mzdy. Struk. životopis doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo osobně na výše uvedenou adresu. Volné místo je od 19.09.2016 zveřejněno na úřední desce TUL. Bližší informace Vám poskytne Ing. Anna Pugnerová, vedoucí menzy Harcov TUL tel: 485355251, mobil tel: 734872434.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 9 075 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail