Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

REDOGAN s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11132900782 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Měli byste být optimistickou, zodpovědnou a motivovanou osobností schopnou vést tým operátorů a komunikovat s vedením společnosti a s klienty. Měli byste si umět poradit ve složitější situaci a zároveň být schopni přijít s novými nápady a myšlenkami a ty implementovat v rámci svého týmu. Mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit zejména vedení a motivování operátorů, jejich školení, tvorba a interpretace reportů, částečná práce na telefonní lince, komunikace s klienty. Zkušenosti s prací v call centru nebo prodejem jsou velkou výhodou. Znalost práce na PC (MS Office, Internet) podmínkou. Odměňováni budete kromě fixní odměny také variabilní složkou mzdy. Stále nabízíme možnost dalšího karierního růstu.
Kontakt: e-mailem

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail