Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AB-NET s.r.o.

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11382710702 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu prace@ab-net.cz, do předmětu uveďte název pracovní pozice.
Společnost AB-NET s.r.o. hledá do svého mladého kolektivu nového kolegu na pozici TECHNIK IT PRO MONTÁŽE TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ.
Příležitost pro toho z Vás, který:
- jste zaměření technického směru, nejlépe elektro
- máte uživatelskou znalost operačních systémů a práce na PC
- máte zkušenosti v oblasti WiFi a síťových řešení
- jste zručný, spolehlivý, pečlivý a samostatný
- nebojíte se pracovat ve výškách
- máte řidičské oprávnění sk. B , jste aktivní řidič
- chcete najít dlouhodobou práci s možností seberealizace
Náplň práce:
- montáž a konfigurace bezdrátových a kabelových infrastruktur
- práce ve výškách
- síťové konfigurace
- výstavba a údržba infrastruktury
- každodenní komunikace s klienty
Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr
- zaškolení a podporu, příjemnou atmosféru a zázemí firmy
- profesionální a osobnostní růst
- časovou flexibilitu
- ohodnocení odpovídající vašim výsledkům
- firemní benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 500 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha