Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr v automotive – absolventi

referenční číslo: 10962 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Máte VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo elektro? Domluvíte se plynule anglickým jazykem. Hledáte zaměstnání ve výrobní, stabilní společnosti? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

INŽENÝR v AUTOMOTIVE – ABSOLVENTI

Náplň práce

  • práce na jednotlivých zahraničních projektech v oblasti automotive
  • aktivní komunikace se zákazníky – doladění technických detailů
  • vývoj produktů/technologie, návrh prototypů, provádění kreslení v AutoCAD, Inventor
  • účast při zavádění technologie do provozu, tvorba příslušné dokumentace
  • práce v týmu pracovníků na úseku vývoje, reporting Vedoucímu oddělení

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – elektro, strojírenství
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • středně pokročilá znalost AJ (časté využití)
  • znalost programu AutoCAD, Inventor
  • ochota učit se novým věcem, samostatnost

Nabízíme:

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • pracovní doba – 7,5 hod / den
  • smlouva na dobu určitou ½ roku, poté neurčito
  • zaučení na dané pracovní pozici, možnost ubytování
  • možnost dalšího profesního růstu
  • místo výkonu práce: VSETÍNSKO

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha