Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha strojů – Opavsko – až 20 000 Kč

referenční číslo: 5CAFBFF9 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Chcete pracovat ve firmě, kterou zajímá spokojenost každého zaměstnance?

Chcete být oceněni za dobře odvedenou práci? Neváhejte zaslat nám svůj životopis

ZAMĚSTNÁNÍ do KMENE SPOLEČNOSTI

Náplň práce

Nabízíme:
- možnost profesního růstu – adaptační proces během zaškolování
- mzda dle zkušeností 17 000 - 20 000 Kč
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- Osobní jednání – rodinná atmosféra firmy – KUSOVÁ VÝROBA

Náplň práce:
- Obsluha jednoduchých strojů (po zaučení)

Požadujeme:
- Strojírenské vzdělání
- praxi na obdobné pozici výhodou – možnost i pro absolventy
- spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
- Znalost čtení technické dokumentace výhodou

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: tereza.navrkalova@adecco.com
Tereza Navrkalová, 734 444 904

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Opava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy