Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pramet Tools, s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11521270740 | aktuálnost: 6. 10. 2016

Obchodní zástupce ČR
v oblasti Jihočeského, Plzeňského, Karlovarského a Ústeckého kraje

Náplň práce:
• podílení se na přípravě a plnění plánu prodeje v ČR
• pravidelné navštěvování a vedení jednání se zákazníky z přidělených oblastí
• zodpovědnost za provádění zkoušek u klíčových zákazníků a zajištění dokumentace
• zajišťování a provádění technologických projektů pro zákazníky
• spolupráce s oddělením technického rozvoje a produkt manažery
• navrhování nových technických řešení a výrobků pro zařazení do sortimentu Pramet Tools

Požadavky:
• ÚSO/VŠ strojního zaměření
• znalost problematiky třískového obrábění podložená praxí
• znalost CNC strojů a jejich programování
• znalost anglického jazyka výhodou
• uživatelská znalost PC - MS Office
• flexibilita, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
• ochota cestovat, ŘP sk. B

Oblast výkonu práce: Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský nebo Ústecký kraj
Možný nástup: ihned nebo po vzájemné domluvě
Pracovní smlouva: na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha