Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

HR manager - tachovsko

(referenční číslo: 9-12-212852/JD)

Úspěšná výrobní společnost působící v oblasti automotive, hledá zkušeného/zkušenou HR Manažera/Manažerku pro svůj výrobní závod na Tachovsku.
Vítáte mezinárodní prostředí, máte zkušenosti jako HR Manager, umíte dobře motivovat a vést tým, pracujete systematicky a máte chuť své zkušenosti uplatnit ve společnosti, která je náležitě ocení? Pak mi pošlete Váš životopis nebo mi zavolejte a já Vám ráda řeknu více.

Lokalita: Tachovsko

Co bude Vaším úkolem:

  • vedení týmu HR oddělení výrobního závodu
  • zavádění a dohled nad dodržováním a inovací efektivní HR strategie
  • komplexní zodpovědnost za HR (nábor, rozvoj a vzdělávání, personální administrativa)
  • úzká spolupráce s TOP managementem firmy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost AJ (komunikace na denní bázi), NJ výhodou
  • zkušenosti na obdobné pozici, ideálně z prostředí automotive, mezinárodní prostředí
  • znalost zákoníku práce
  • zkušenosti s vedením a motivací lidí
  • orientace v mezinárodním prostředí
  • kritické myšlení, silná osobnost

Nabízíme:

Benefity:

  • roční bonus max. 10% z roční mzdy,
  • služební auto pro soukromé účely,
  • plně hrazené cesty do zaměstnání z místa trvalého/přechodného bydliště
  • dodanění služebního auta je kompenzováno dalším bonusem (vypláceno 1x ročně)

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 000 - 100 000 Kč / měsíc
Region: Plzeňský kraj
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání